Czy przydatne?

Parking Roadchef Northampton S w stronę Londynu

Adres parkingu: Roadchef Services, M1 Motorway w kierunku Londynu (S), zjazd 15A, Wielka Brytania
Cechy, funkcje:
  1. Parking jest ogrodzony,
  2. Kabiny prysznicowe,
  3. Toaleta na miejscu,
  4. Stacja Paliw na miejscu.
Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Informacje: Bardzo przyzwoite miejsce postoju. Pierwsze 2 godziny postoju gratis, potem płatne od vana 10 funtów/24h. Przy wjeździe znajdują się kamery, rejestrujące tablice samochodu. Opłatę za parking wnosi się w WT Smith, przy płatności za vana, kawa z Costa Cofee gratis. Cena za ciężarówkę - 20 funtów za dobę, lub 22 funty - po wniesieniu tej opłaty 9 funtów można wykorzystać w którymś z punktów gastronomicznych. Na miejscu McDonald's, Costa Cofee i kilka innych kawiarni/fast foodów, a także salon gier, punkt umożliwiający zakup startera/doładowanie telefonu komórkowego. Bezpłatny dostęp do Internetu - wystarczy wypełnić formularz na stronie, która wyświetla się przy pierwszym otwarciu przeglądarki. Ceny bardzo jak na Anglię przyzwoite, za śniadanie w McDonald's (Double Bacon and Agg Sandwich) +Large Latte zapłaciłć trzeba tylko 4. 09 funta. Pomiędzy częścią S i N Service znajduje się łącznik nad autostradą - można spacerkiem przejść się na drugą stronę i skorzystać z pozostałych atrakcji. Toalety czyste, zadbane, bezpłatne.
Kontakt, namiary: Roadchef Motorways Ltd Northampton S M1 Motorway Junction 15 A Northampton NN4 9y tel. +44 1604 831888
Woda: Kran z wodą zdatną do picia
Internet: Jest DARMOWY
Dostępność: Parking jest odpłatny
Powierzchnia: Utwardzona ziemia
Lokalizacja, położenie: Tyłem do autostrady
Współrzędne geograficzne: 52.21038237032793, -0.9455312008361716
Wyżywienie, jedzenie: Restauracja
Sklep w pobliżu: Sklep niedaleko parkingu

Parkuj bezpiecznie na Roadchef Northampton S w stronę Londynu. Parking w nocy ROADCHEF NORTHAMPTON S W STRONĘ LONDYNU czy bezpiecznie. Najlepszy parking Tyłem do autostrady dla ciężarówek. Parking dla BUSa Parking jest odpłatny za darmo.

Inne parkingi jak roadchef northampton s w stronę londynu w Europie na Wszystkie parkingi R.

Dodaj opinię o parkingu, zapytaj innych kierowców:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: