Czy przydatne?

Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim

Adres szkoły:

  • ul. Szkolna 3, 89-430 Kamień Krajeński, (poczta: Kamień Krajeński), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 53.535061, 17.528539
  • Fax: 0523886503
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W KAMIENIU KRAJEŃSKIM przy ulicy Szkolna 3, PL 89-430 Kamień Krajeński, poczta Kamień Krajeński. Opinie o Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim. Znajdź szkołę Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim pod adresem 53.535061, 17.528539 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkolno - przedszkolny szkoły podstawowej i przedszkola samorządowego w kamieniu krajeńskim, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim. Jak trafić Kamień Krajeński miasto, kod pocztowy 89-430. Jak dojechać do Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoły Podstawowej I Przedszkola Samorządowego W Kamieniu Krajeńskim w Kamień Krajeński.


Szkoła jak zespół szkolno - przedszkolny szkoły podstawowej i przedszkola samorządowego w kamieniu krajeńskim w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.