Czy przydatne?

Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej

Patron: ŒW. Franciszek Z Asyżu

Adres szkoły:

  • ul. Kamianna 44, 33-336 Kamianna, (poczta: Łabowa), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 49.522146, 20.948605
  • Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY W ŁABOWEJ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŒW. FRANCISZKA Z ASYŻU W ŁABOWEJ SZKOŁA FILIALNA W KAMIANNEJ imienia ŒW. Franciszek Z Asyżu przy ulicy Kamianna 44, PL 33-336 Kamianna, poczta Łabowa. Opinie o Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej. Znajdź szkołę Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej pod adresem 49.522146, 20.948605 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkolno-gimnazjalny w łabowej szkoła podstawowa im. Œw. franciszka z asyżu w łabowej szkoła filialna w kamiannej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej. Jak trafić Kamianna miasto, kod pocztowy 33-336. Jak dojechać do Zespół Szkolno-Gimnazjalny W Łabowej Szkoła Podstawowa Im. ŒW. Franciszka Z Asyżu W Łabowej Szkoła Filialna W Kamiannej w Kamianna.


Szkoła jak zespół szkolno-gimnazjalny w łabowej szkoła podstawowa im. Œw. franciszka z asyżu w łabowej szkoła filialna w kamiannej w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.