Czy przydatne?

Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej

Adres szkoły:

  • 32-854 Poršbka Uszewska, (poczta: Porabka Uszewska), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 49.934098, 20.678352
  • Fax: 0146656730
  • Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM WŁ. REYMONTA I PUBLICZNE GIMNAZJUM W PORABCE USZEWSKIEJ przy ulicy 306, PL 32-854 Poršbka Uszewska, poczta Porabka Uszewska. Opinie o Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej. Znajdź szkołę Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej pod adresem 49.934098, 20.678352 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkół publiczna szkoła podstawowa im wł. reymonta i publiczne gimnazjum w porabce uszewskiej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej. Jak trafić Poršbka Uszewska miasto, kod pocztowy 32-854. Jak dojechać do Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Im Wł. Reymonta I Publiczne Gimnazjum W Porabce Uszewskiej w Poršbka Uszewska.


Szkoła jak zespół szkół publiczna szkoła podstawowa im wł. reymonta i publiczne gimnazjum w porabce uszewskiej w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.