Czy przydatne?

Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie

Adres szkoły:

  • ul. Czajków Południowy 133, 28-200 Czajków Południowy, (poczta: Staszów), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.574010, 21.285353
  • Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKÓŁ - PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II I PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZAJKOWIE przy ulicy Czajków Południowy 133, PL 28-200 Czajków Południowy, poczta Staszów. Opinie o Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie. Znajdź szkołę Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie pod adresem 50.574010, 21.285353 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkół - publiczna szkoła podstawowa im. papieża jana pawła ii i publiczne gimnazjum w czajkowie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie. Jak trafić Czajków Południowy miasto, kod pocztowy 28-200. Jak dojechać do Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Im. Papieża Jana Pawła Ii I Publiczne Gimnazjum W Czajkowie w Czajków Południowy.


Szkoła jak zespół szkół - publiczna szkoła podstawowa im. papieża jana pawła ii i publiczne gimnazjum w czajkowie w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.