Czy przydatne?

Zespół Szkół P.n. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach

Patron: Im. Henryka Sienkiewicza

Adres szkoły:

  • 56-215 Siciny, (poczta: Niechlów), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.728180, 16.426108
  • Zespół Szkół P.n. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKÓŁ P.N. SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA I PRZEDSZKOLE W SICINACH imienia Im. Henryka Sienkiewicza przy ulicy 78, PL 56-215 Siciny, poczta Niechlów. Opinie o Zespół Szkół P.n. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach. Znajdź szkołę Zespół Szkół P.n. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach pod adresem 51.728180, 16.426108 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkół p.n. samorządowa szkoła podstawowa im. henryka sienkiewicza i przedszkole w sicinach, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkół P.N. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach. Jak trafić Siciny miasto, kod pocztowy 56-215. Jak dojechać do Zespół Szkół P.n. Samorządowa Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza I Przedszkole W Sicinach w Siciny.


Szkoła jak zespół szkół p.n. samorządowa szkoła podstawowa im. henryka sienkiewicza i przedszkole w sicinach w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.