Czy przydatne?

Zespół Szkół Gminnych Im.adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie

Patron: Adam Mickiewicz

Adres szkoły:

  • ul. Baczków 23, 32-708 Baczków, (poczta: Dziewin), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.032819, 20.441775
  • Zespół Szkół Gminnych Im.adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie to szkoła publiczna.

Szkoła ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM.ADAMA MICKIEWICZA W BACZKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W BACZKOWIE PRZEDSZKOLE W BACZKOWIE imienia Adam Mickiewicz przy ulicy Baczków 23, PL 32-708 Baczków, poczta Dziewin. Opinie o Zespół Szkół Gminnych Im.adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie. Znajdź szkołę Zespół Szkół Gminnych Im.adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie pod adresem 50.032819, 20.441775 geolokalizacja. Opinie o szkole zespół szkół gminnych im.adama mickiewicza w baczkowie szkoła podstawowa w baczkowie przedszkole w baczkowie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zespół Szkół Gminnych Im.Adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie. Jak trafić Baczków miasto, kod pocztowy 32-708. Jak dojechać do Zespół Szkół Gminnych Im.adama Mickiewicza W Baczkowie Szkoła Podstawowa W Baczkowie Przedszkole W Baczkowie w Baczków.


Szkoła jak zespół szkół gminnych im.adama mickiewicza w baczkowie szkoła podstawowa w baczkowie przedszkole w baczkowie w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.