Czy przydatne?

Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie

Adres szkoły:

  • ul. Górzno 63, 64-120 Górzno, (poczta: Krzemieniewo), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.745957, 17.835318
  • Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie to szkoła publiczna.

Szkoła ZESÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY ZOZ SZPITALU REHABILITACYJNO-PROFILAKTYCZNYM MSWIA DLA DZIECI I MLODZIEŻY W GÓRZNIE przy ulicy Górzno 63, PL 64-120 Górzno, poczta Krzemieniewo. Opinie o Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie. Znajdź szkołę Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie pod adresem 51.745957, 17.835318 geolokalizacja. Opinie o szkole zesół szkół specjalnych przy zoz szpitalu rehabilitacyjno-profilaktycznym mswia dla dzieci i mlodzieży w górznie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie. Jak trafić Górzno miasto, kod pocztowy 64-120. Jak dojechać do Zesół Szkół Specjalnych Przy Zoz Szpitalu Rehabilitacyjno-Profilaktycznym Mswia Dla Dzieci I Mlodzieży W Górznie w Górzno.


Szkoła jak zesół szkół specjalnych przy zoz szpitalu rehabilitacyjno-profilaktycznym mswia dla dzieci i mlodzieży w górznie w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.