Czy przydatne?

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš

Adres szkoły:

  • ul. Traugutta 31, 95-200 Pabianice, (poczta: Pabianice), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.668631, 19.352360
  • Fax: 0422152483
  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš to szkoła publiczna.

Szkoła ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 5 DLA UCZNIÓW Z UPOœLEDZENIEM UMYSŁOWYM W STOPNIU LEKKIM, Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI I NIEPEŁNOSPRAWNOœCIŠ RUCHOWŠ przy ulicy Traugutta 31, PL 95-200 Pabianice, poczta Pabianice. Opinie o Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš. Znajdź szkołę Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš pod adresem 51.668631, 19.352360 geolokalizacja. Opinie o szkole zasadnicza szkoła zawodowa nr 5 dla uczniów z upoœledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnoœciš ruchowš, a także opinie o nauczycielach pracujących w Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš. Jak trafić Pabianice miasto, kod pocztowy 95-200. Jak dojechać do Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Lekkim, Z Chorobami Przewlekłymi I NiepełnosprawnoœCiš Ruchowš w Pabianice.


Szkoła jak zasadnicza szkoła zawodowa nr 5 dla uczniów z upoœledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnoœciš ruchowš w Polsce na Opinie szkoła Z .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.