Czy przydatne?

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku

Adres szkoły:

  • ul. Warszawska 2, 15-063 Białystok, (poczta: Białystok), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.136116, 23.165977
  • Fax: 0857435705
  • Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku to szkoła publiczna.

Szkoła UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAOCZNE TOWARZYSTWA WIEDZY POWSZECHNEJ W BIAŁYMSTOKU przy ulicy Warszawska 2, PL 15-063 Białystok, poczta Białystok. Opinie o Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku. Znajdź szkołę Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku pod adresem 53.136116, 23.165977 geolokalizacja. Opinie o szkole uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych zaoczne towarzystwa wiedzy powszechnej w białymstoku, a także opinie o nauczycielach pracujących w Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku. Jak trafić Białystok miasto, kod pocztowy 15-063. Jak dojechać do Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej W Białymstoku w Białystok.


Szkoła jak uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych zaoczne towarzystwa wiedzy powszechnej w białymstoku w Polsce na Opinie szkoła U .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.