Czy przydatne?

Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je

Adres szkoły:

  • ul. X Lecia Pl 19-21, 68-100 Żagań, (poczta: Żagań), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.620834, 15.320283
  • Fax: 0684787777
  • Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je to szkoła publiczna.

Szkoła TRZYLETNIA SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY DLA UCZNIÓW Z UPOœLEDZENIEM W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM ORAZ DLA UCZNIÓW Z WIĘCEJ NIŻ JE przy ulicy X Lecia Pl 19-21, PL 68-100 Żagań, poczta Żagań. Opinie o Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je. Znajdź szkołę Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je pod adresem 51.620834, 15.320283 geolokalizacja. Opinie o szkole trzyletnia szkoła specjalna przysposabiająca do pracy dla uczniów z upoœledzeniem w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z więcej niż je, a także opinie o nauczycielach pracujących w Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je. Jak trafić Żagań miasto, kod pocztowy 68-100. Jak dojechać do Trzyletnia Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym Oraz Dla Uczniów Z Więcej Niż Je w Żagań.


Szkoła jak trzyletnia szkoła specjalna przysposabiająca do pracy dla uczniów z upoœledzeniem w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z więcej niż je w Polsce na Opinie szkoła T .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.