Czy przydatne?

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Adres szkoły:

  • ul. Dziewulskiego 2, 87-100 Toruń, (poczta: Toruń), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.027115, 18.673731
  • Fax: 0566455953
  • Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej to szkoła publiczna.

Szkoła PRYWATNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH NA PODBUDOWIE ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ przy ulicy Dziewulskiego 2, PL 87-100 Toruń, poczta Toruń. Opinie o Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Znajdź szkołę Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod adresem 53.027115, 18.673731 geolokalizacja. Opinie o szkole prywatne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Jak trafić Toruń miasto, kod pocztowy 87-100. Jak dojechać do Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Toruń.


Szkoła jak prywatne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej w Polsce na Opinie szkoła T .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.