Czy przydatne?

Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu

Adres szkoły:

  • ul. Słowackiego 2, 59-700 Bolesławiec, (poczta: Bolesławiec), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.263807, 15.571722
  • Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu to szkoła publiczna.

Szkoła TECHNIKUM DLA DOROSŁYCH W PRYWATNYM ZESPOLE SZKOŁ POLICEALNYCH I TECHNIKUM WIECZOROWYM DLA DOROSŁYCH W BOLESŁAWCU przy ulicy Słowackiego 2, PL 59-700 Bolesławiec, poczta Bolesławiec. Opinie o Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu. Znajdź szkołę Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu pod adresem 51.263807, 15.571722 geolokalizacja. Opinie o szkole technikum dla dorosłych w prywatnym zespole szkoł policealnych i technikum wieczorowym dla dorosłych w bolesławcu, a także opinie o nauczycielach pracujących w Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu. Jak trafić Bolesławiec miasto, kod pocztowy 59-700. Jak dojechać do Technikum Dla Dorosłych W Prywatnym Zespole Szkoł Policealnych I Technikum Wieczorowym Dla Dorosłych W Bolesławcu w Bolesławiec.


Szkoła jak technikum dla dorosłych w prywatnym zespole szkoł policealnych i technikum wieczorowym dla dorosłych w bolesławcu w Polsce na Opinie szkoła T .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.