Czy przydatne?

Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble

Adres szkoły:

  • 24-160 Kębło, (poczta: Wšwolnica), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.281543, 22.123138
  • Fax: 0818825011
  • Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble to szkoła publiczna.

Szkoła SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY DLA UPOœLEDZONYCH UMYSŁOWO W STOPNIU UMIARKOWANYM I ZNACZNYM W KĘBLE przy ulicy 7, PL 24-160 Kębło, poczta Wšwolnica. Opinie o Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble. Znajdź szkołę Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble pod adresem 51.281543, 22.123138 geolokalizacja. Opinie o szkole szkoła przysposabiająca do pracy dla upoœledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym w kęble, a także opinie o nauczycielach pracujących w Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble. Jak trafić Kębło miasto, kod pocztowy 24-160. Jak dojechać do Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Dla UpoœLedzonych Umysłowo W Stopniu Umiarkowanym I Znacznym W Kęble w Kębło.


Szkoła jak szkoła przysposabiająca do pracy dla upoœledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym w kęble w Polsce na Opinie szkoła S .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.