Czy przydatne?

Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym

Adres szkoły:

  • ul. Piastowska 12, 97-500 Radomsko, (poczta: Radomsko), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.061450, 19.451031
  • Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym to szkoła publiczna.

Szkoła SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY DLA UCZNIÓW Z UPOœLEDZENIEM UMYSŁOWYM W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM przy ulicy Piastowska 12, PL 97-500 Radomsko, poczta Radomsko. Opinie o Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym. Znajdź szkołę Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym pod adresem 51.061450, 19.451031 geolokalizacja. Opinie o szkole szkoła specjalna przysposabiająca do pracy dla uczniów z upoœledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym, a także opinie o nauczycielach pracujących w Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym. Jak trafić Radomsko miasto, kod pocztowy 97-500. Jak dojechać do Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy Dla Uczniów Z UpoœLedzeniem Umysłowym W Stopniu Umiarkowanym Lub Znacznym w Radomsko.


Szkoła jak szkoła specjalna przysposabiająca do pracy dla uczniów z upoœledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym w Polsce na Opinie szkoła R .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.