Czy przydatne?

Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii

Patron: Jan Paweł Ii

Adres szkoły:

  • ul. Stary Waliszew 20A, 99-423 Stary Waliszew, (poczta: Bielawy), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 52.034190, 19.634837
  • Fax: 0468382515
  • Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii to szkoła publiczna.

Szkoła PUBLICZNE GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI WALISZEW I OKOLIC IM. JANA PAWŁA II imienia Jan Paweł Ii przy ulicy Stary Waliszew 20A, PL 99-423 Stary Waliszew, poczta Bielawy. Opinie o Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii. Znajdź szkołę Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii pod adresem 52.034190, 19.634837 geolokalizacja. Opinie o szkole publiczne gimnazjum w zespole szkół stowarzyszenia rozwoju wsi waliszew i okolic im. jana pawła ii, a także opinie o nauczycielach pracujących w Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii. Jak trafić Stary Waliszew miasto, kod pocztowy 99-423. Jak dojechać do Publiczne Gimnazjum W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii w Stary Waliszew.


Szkoła jak publiczne gimnazjum w zespole szkół stowarzyszenia rozwoju wsi waliszew i okolic im. jana pawła ii w Polsce na Opinie szkoła P .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.