Czy przydatne?

Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku

Adres szkoły:

  • 48-267 Jarnołtówek, (poczta: Jarnołtówek), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 50.284777, 17.426419
  • Fax: 0774397585
  • Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku to szkoła publiczna.

Szkoła PUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE ZESPOŁU SZKÓŁ PRZY OœRODKU REHABILITACJI I LECZENIA DZIECI W JARNOŁTÓWKU przy ulicy 19, PL 48-267 Jarnołtówek, poczta Jarnołtówek. Opinie o Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku. Znajdź szkołę Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku pod adresem 50.284777, 17.426419 geolokalizacja. Opinie o szkole publiczne gimnazjum specjalne zespołu szkół przy oœrodku rehabilitacji i leczenia dzieci w jarnołtówku, a także opinie o nauczycielach pracujących w Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku. Jak trafić Jarnołtówek miasto, kod pocztowy 48-267. Jak dojechać do Publiczne Gimnazjum Specjalne Zespołu Szkół Przy OœRodku Rehabilitacji I Leczenia Dzieci W Jarnołtówku w Jarnołtówek.


Szkoła jak publiczne gimnazjum specjalne zespołu szkół przy oœrodku rehabilitacji i leczenia dzieci w jarnołtówku w Polsce na Opinie szkoła P .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.