Czy przydatne?

Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii

Patron: Jan Paweł Ii

Adres szkoły:

  • ul. Stary Waliszew 20A, 99-423 Stary Waliszew, (poczta: Bielawy), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 52.034190, 19.634837
  • Fax: 0468382515
  • Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii to szkoła publiczna.

Szkoła PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI WALISZEW I OKOLIC IM. JANA PAWŁA II imienia Jan Paweł Ii przy ulicy Stary Waliszew 20A, PL 99-423 Stary Waliszew, poczta Bielawy. Opinie o Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii. Znajdź szkołę Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii pod adresem 52.034190, 19.634837 geolokalizacja. Opinie o szkole publiczna szkoła podstawowa w zespole szkół stowarzyszenia rozwoju wsi waliszew i okolic im. jana pawła ii, a także opinie o nauczycielach pracujących w Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii. Jak trafić Stary Waliszew miasto, kod pocztowy 99-423. Jak dojechać do Publiczna Szkoła Podstawowa W Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew I Okolic Im. Jana Pawła Ii w Stary Waliszew.


Szkoła jak publiczna szkoła podstawowa w zespole szkół stowarzyszenia rozwoju wsi waliszew i okolic im. jana pawła ii w Polsce na Opinie szkoła P .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.