Czy przydatne?

OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu

Adres szkoły:

  • ul. Piastowska 5, 78-100 Kołobrzeg, (poczta: Kołobrzeg), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 54.180365, 15.571200
  • Fax: 0943523936
  • OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH IM. BOLESŁAWA III KRZYWOUSTEGO W KOŁOBRZEGU przy ulicy Piastowska 5, PL 78-100 Kołobrzeg, poczta Kołobrzeg. Opinie o OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu. Znajdź szkołę OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu pod adresem 54.180365, 15.571200 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek szkolno-wychowawczy w zespole szkół mechanicznych im. bolesława iii krzywoustego w kołobrzegu, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu. Jak trafić Kołobrzeg miasto, kod pocztowy 78-100. Jak dojechać do OœRodek Szkolno-Wychowawczy W Zespole Szkół Mechanicznych Im. Bolesława Iii Krzywoustego W Kołobrzegu w Kołobrzeg.


Szkoła jak oœrodek szkolno-wychowawczy w zespole szkół mechanicznych im. bolesława iii krzywoustego w kołobrzegu w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.