Czy przydatne?

OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety

Adres szkoły:

  • ul. Pl. Powstańców Wlkp. 4, 65-075 Zielona Góra, (poczta: Zielona Góra), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.935999, 15.509723
  • OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK REHABILITACYJNO WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ RUCHOWO PROW. PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR œW. ELŻBIETY przy ulicy Pl. Powstańców Wlkp. 4, PL 65-075 Zielona Góra, poczta Zielona Góra. Opinie o OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety. Znajdź szkołę OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety pod adresem 51.935999, 15.509723 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek rehabilitacyjno wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo prow. przez zgromadzenie sióstr œw. elżbiety, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety. Jak trafić Zielona Góra miasto, kod pocztowy 65-075. Jak dojechać do OœRodek Rehabilitacyjno Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Prow. Przez Zgromadzenie Sióstr œW. Elżbiety w Zielona Góra.


Szkoła jak oœrodek rehabilitacyjno wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo prow. przez zgromadzenie sióstr œw. elżbiety w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.