Czy przydatne?

OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym

Adres szkoły:

  • ul. Dworska 40, 38-480 Rymanów, (poczta: Rymanów), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 49.569809, 21.882343
  • Fax: 0134356620
  • OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK REHABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSÓB Z UPOœLEDZENIEM UMYSŁOWYM przy ulicy Dworska 40, PL 38-480 Rymanów, poczta Rymanów. Opinie o OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym. Znajdź szkołę OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym pod adresem 49.569809, 21.882343 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczy polskiego stowarzyszenia na rzecz osób z upoœledzeniem umysłowym, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym. Jak trafić Rymanów miasto, kod pocztowy 38-480. Jak dojechać do OœRodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym w Rymanów.


Szkoła jak oœrodek rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczy polskiego stowarzyszenia na rzecz osób z upoœledzeniem umysłowym w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.