Czy przydatne?

OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej

Adres szkoły:

  • ul. Sitkowskiego 2A, 21-300 Radzyń Podlaski, (poczta: Radzyń Podlaski), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.778817, 22.630005
  • Fax: 0833521960
  • OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W LUBLINIE ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ przy ulicy Sitkowskiego 2A, PL 21-300 Radzyń Podlaski, poczta Radzyń Podlaski. Opinie o OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej. Znajdź szkołę OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej pod adresem 51.778817, 22.630005 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek kształcenia zawodowego zakładu doskonalenia zawodowego w lublinie oddział w białej podlaskiej, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej. Jak trafić Radzyń Podlaski miasto, kod pocztowy 21-300. Jak dojechać do OœRodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Lublinie Oddział W Białej Podlaskiej w Radzyń Podlaski.


Szkoła jak oœrodek kształcenia zawodowego zakładu doskonalenia zawodowego w lublinie oddział w białej podlaskiej w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.