Czy przydatne?

OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie

Adres szkoły:

  • ul. Rostocka 125, 71-771 Szczecin, (poczta: Szczecin), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.471096, 14.549164
  • Fax: 0914269268
  • OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK EDUKACYJNO - SZKOLENIOWY POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSÓB Z UPOœLEDZENIEM UMYSŁOWYM KOŁO W SZCZECINIE przy ulicy Rostocka 125, PL 71-771 Szczecin, poczta Szczecin. Opinie o OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie. Znajdź szkołę OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie pod adresem 53.471096, 14.549164 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek edukacyjno - szkoleniowy polskiego stowarzyszenia na rzecz osób z upoœledzeniem umysłowym koło w szczecinie, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie. Jak trafić Szczecin miasto, kod pocztowy 71-771. Jak dojechać do OœRodek Edukacyjno - Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z UpoœLedzeniem Umysłowym Koło W Szczecinie w Szczecin.


Szkoła jak oœrodek edukacyjno - szkoleniowy polskiego stowarzyszenia na rzecz osób z upoœledzeniem umysłowym koło w szczecinie w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.