Czy przydatne?

OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "powrót Z U

Adres szkoły:

  • ul. Sobieskiego 112, 00-764 Warszawa, (poczta: Warszawa), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 52.201677, 21.035687
  • Fax: 0228444430
  • OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "powrót Z U to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK EDUKACJI I PROFIALKTYKI PATOLOGII SPOŁECZNEJ PRZY MAZ. TOW. RODZIN I PRZYJACIÓŁ DZIECI UZALEŻNIONYCH "POWRÓT Z U przy ulicy Sobieskiego 112, PL 00-764 Warszawa, poczta Warszawa. Opinie o OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "powrót Z U. Znajdź szkołę OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "powrót Z U pod adresem 52.201677, 21.035687 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek edukacji i profialktyki patologii społecznej przy maz. tow. rodzin i przyjaciół dzieci uzależnionych "powrót z u, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych &Quot;Powrót Z U. Jak trafić Warszawa miasto, kod pocztowy 00-764. Jak dojechać do OœRodek Edukacji I Profialktyki Patologii Społecznej Przy Maz. Tow. Rodzin I Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "powrót Z U w Warszawa.


Szkoła jak oœrodek edukacji i profialktyki patologii społecznej przy maz. tow. rodzin i przyjaciół dzieci uzależnionych "powrót z u w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.