Czy przydatne?

OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie

Adres szkoły:

  • ul. Plac Jana Kilińskiego 3, 70-965 Szczecin, (poczta: Szczecin), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.440768, 14.547167
  • Fax: 0914501703
  • OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI WOJEWÓDZKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W SZCZECINIE przy ulicy Plac Jana Kilińskiego 3, PL 70-965 Szczecin, poczta Szczecin. Opinie o OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie. Znajdź szkołę OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie pod adresem 53.440768, 14.547167 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek doskonalenia zawodowego nauczycieli wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w szczecinie, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie. Jak trafić Szczecin miasto, kod pocztowy 70-965. Jak dojechać do OœRodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Szczecinie w Szczecin.


Szkoła jak oœrodek doskonalenia zawodowego nauczycieli wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w szczecinie w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.