Czy przydatne?

OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim

Adres szkoły:

  • 24-300 Kluczkowice, (poczta: Opole Lubelskie), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.083245, 21.936639
  • Fax: 0818271006
  • OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim to szkoła publiczna.

Szkoła OœRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KLUCZKOWICACH PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU LUBELSKIM przy ulicy 7, PL 24-300 Kluczkowice, poczta Opole Lubelskie. Opinie o OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim. Znajdź szkołę OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim pod adresem 51.083245, 21.936639 geolokalizacja. Opinie o szkole oœrodek dokształcania i doskonalenia zawodowego w kluczkowicach przy zespole szkół zawodowych w opolu lubelskim, a także opinie o nauczycielach pracujących w OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim. Jak trafić Kluczkowice miasto, kod pocztowy 24-300. Jak dojechać do OœRodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego W Kluczkowicach Przy Zespole Szkół Zawodowych W Opolu Lubelskim w Kluczkowice.


Szkoła jak oœrodek dokształcania i doskonalenia zawodowego w kluczkowicach przy zespole szkół zawodowych w opolu lubelskim w Polsce na Opinie szkoła O .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.