Czy przydatne?

Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach

Adres szkoły:

  • ul. Tomaszowska 123/40A, 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicš, (poczta: Nowe Miasto Nad Pilicš), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.617260, 20.560533
  • Fax: 0486741682
  • Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W NOWYM MIEœCIE NAD PILICŠ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH przy ulicy Tomaszowska 123/40A, PL 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicš, poczta Nowe Miasto Nad Pilicš. Opinie o Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Znajdź szkołę Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach pod adresem 51.617260, 20.560533 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych w nowym mieœcie nad pilicš zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Jak trafić Nowe Miasto Nad Pilicš miasto, kod pocztowy 26-420. Jak dojechać do Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Nowym MieœCie Nad Pilicš Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach w Nowe Miasto Nad Pilicš.


Szkoła jak niepubliczne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych w nowym mieœcie nad pilicš zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.