Czy przydatne?

Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.k.k."roma" W Strzelcach Opolskich

Adres szkoły:

  • ul. Marka Prawego 19, 47-100 Strzelce Opolskie, (poczta: Strzelce Opolskie), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 50.517603, 18.312810
  • Fax: 0322431393
  • Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.k.k."roma" W Strzelcach Opolskich to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH C.K.K."ROMA" W STRZELCACH OPOLSKICH przy ulicy Marka Prawego 19, PL 47-100 Strzelce Opolskie, poczta Strzelce Opolskie. Opinie o Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.k.k."roma" W Strzelcach Opolskich. Znajdź szkołę Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.k.k."roma" W Strzelcach Opolskich pod adresem 50.517603, 18.312810 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych c.k.k."roma" w strzelcach opolskich, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.K.K.&Quot;Roma&Quot; W Strzelcach Opolskich. Jak trafić Strzelce Opolskie miasto, kod pocztowy 47-100. Jak dojechać do Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych C.k.k."roma" W Strzelcach Opolskich w Strzelce Opolskie.


Szkoła jak niepubliczne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych c.k.k."roma" w strzelcach opolskich w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.