Czy przydatne?

Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/p Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach

Adres szkoły:

  • ul. Tomaszowska 123/40A, 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicš, (poczta: Nowe Miasto Nad Pilicš), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.617260, 20.560533
  • Fax: 0486741682
  • Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/p Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE DLA DOROSŁYCH W NOWYM MIEœCIE N/P ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH przy ulicy Tomaszowska 123/40A, PL 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicš, poczta Nowe Miasto Nad Pilicš. Opinie o Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/p Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Znajdź szkołę Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/p Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach pod adresem 51.617260, 20.560533 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne technikum uzupełniające dla dorosłych w nowym mieœcie n/p zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/P Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Jak trafić Nowe Miasto Nad Pilicš miasto, kod pocztowy 26-420. Jak dojechać do Niepubliczne Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych W Nowym MieœCie N/p Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach w Nowe Miasto Nad Pilicš.


Szkoła jak niepubliczne technikum uzupełniające dla dorosłych w nowym mieœcie n/p zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.