Czy przydatne?

Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej

Adres szkoły:

  • ul. Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka, (poczta: Sucha Beskidzka), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 49.730114, 19.676955
  • Fax: 0338744381
  • Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACH Z SIEDZIBŠ W SUCHEJ BESKIDZKIEJ przy ulicy Rynek 16, PL 34-200 Sucha Beskidzka, poczta Sucha Beskidzka. Opinie o Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej. Znajdź szkołę Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej pod adresem 49.730114, 19.676955 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne medyczne studium zawodowe zakładu doskonalenia zawodowego w katowicach z siedzibš w suchej beskidzkiej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej. Jak trafić Sucha Beskidzka miasto, kod pocztowy 34-200. Jak dojechać do Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach Z Siedzibš W Suchej Beskidzkiej w Sucha Beskidzka.


Szkoła jak niepubliczne medyczne studium zawodowe zakładu doskonalenia zawodowego w katowicach z siedzibš w suchej beskidzkiej w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.