Czy przydatne?

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach

Adres szkoły:

  • ul. Metalowców 54, 26-110 Skarżysko-Kamienna, (poczta: Skarżysko-Kamienna), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.107206, 20.851863
  • Fax: 0412530483
  • Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH przy ulicy Metalowców 54, PL 26-110 Skarżysko-Kamienna, poczta Skarżysko-Kamienna. Opinie o Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Znajdź szkołę Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach pod adresem 51.107206, 20.851863 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych w skarżysku-kamiennej zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach. Jak trafić Skarżysko-Kamienna miasto, kod pocztowy 26-110. Jak dojechać do Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Skarżysku-Kamiennej Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Kielcach w Skarżysko-Kamienna.


Szkoła jak niepubliczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych w skarżysku-kamiennej zakładu doskonalenia zawodowego w kielcach w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.