Czy przydatne?

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach

Adres szkoły:

  • ul. Fr. Nullo 20, 32-300 Olkusz, (poczta: Olkusz), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.276643, 19.572819
  • Fax: 0326432623
  • Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACH przy ulicy Fr. Nullo 20, PL 32-300 Olkusz, poczta Olkusz. Opinie o Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach. Znajdź szkołę Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach pod adresem 50.276643, 19.572819 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych w olkuszu zakładu doskonalenia zawodowego w katowicach, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach. Jak trafić Olkusz miasto, kod pocztowy 32-300. Jak dojechać do Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Katowicach w Olkusz.


Szkoła jak niepubliczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych w olkuszu zakładu doskonalenia zawodowego w katowicach w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.