Czy przydatne?

Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie

Adres szkoły:

  • ul. KoŒCielna 1, 95-035 Ozorków, (poczta: Ozorków), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 51.965222, 19.294150
  • Fax: 0422771888
  • Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ-OŒRODEK DOKSZTALCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OZORKOWIE przy ulicy KoŒCielna 1, PL 95-035 Ozorków, poczta Ozorków. Opinie o Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie. Znajdź szkołę Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie pod adresem 51.965222, 19.294150 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczne centrum edukacji zawodowej-oŒrodek doksztalcania i doskonalenia zawodowego w ozorkowie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie. Jak trafić Ozorków miasto, kod pocztowy 95-035. Jak dojechać do Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej-OŒRodek Doksztalcania I Doskonalenia Zawodowego W Ozorkowie w Ozorków.


Szkoła jak niepubliczne centrum edukacji zawodowej-oŒrodek doksztalcania i doskonalenia zawodowego w ozorkowie w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.