Czy przydatne?

Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej

Adres szkoły:

  • ul. ŒCinawka Dolna 21 B, 57-410 ŒCinawka Dolna, (poczta: ŒCinawka ŒRednia), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.495532, 16.528303
  • Fax: 0748736106
  • Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNA SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZGROMADZNEIA SIOSTR ŒW. TERESY OD DZIACIŠTKA JEZUS W ŒCINAWCE DOLNEJ przy ulicy ŒCinawka Dolna 21 B, PL 57-410 ŒCinawka Dolna, poczta ŒCinawka ŒRednia. Opinie o Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej. Znajdź szkołę Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej pod adresem 50.495532, 16.528303 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczna szkoła przysposabiająca do pracy zgromadzneia siostr Œw. teresy od dziacištka jezus w Œcinawce dolnej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej. Jak trafić ŒCinawka Dolna miasto, kod pocztowy 57-410. Jak dojechać do Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca Do Pracy Zgromadzneia Siostr ŒW. Teresy Od Dziacištka Jezus W ŒCinawce Dolnej w ŒCinawka Dolna.


Szkoła jak niepubliczna szkoła przysposabiająca do pracy zgromadzneia siostr Œw. teresy od dziacištka jezus w Œcinawce dolnej w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.