Czy przydatne?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic

Adres szkoły:

  • ul. Słoneczna 4, 55-080 Zachowice, (poczta: Kľty Wrocławskie), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.984906, 16.785923
  • Fax: 0713198719
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHOWICACH STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU WSI ZACHOWICE I OKOLIC przy ulicy Słoneczna 4, PL 55-080 Zachowice, poczta Kľty Wrocławskie. Opinie o Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic. Znajdź szkołę Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic pod adresem 50.984906, 16.785923 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczna szkoła podstawowa w zachowicach stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi zachowice i okolic, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic. Jak trafić Zachowice miasto, kod pocztowy 55-080. Jak dojechać do Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Zachowicach Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Zachowice I Okolic w Zachowice.


Szkoła jak niepubliczna szkoła podstawowa w zachowicach stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi zachowice i okolic w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.