Czy przydatne?

Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu

Adres szkoły:

  • ul. Żwirki I Wigury 19/21, 87-100 Toruń, (poczta: Toruń), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 53.028274, 18.588802
  • Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu to szkoła publiczna.

Szkoła NIEPUBLICZNA SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA OSÓB Z AUTYZMEM I O CECHACH AUTYZMU przy ulicy Żwirki I Wigury 19/21, PL 87-100 Toruń, poczta Toruń. Opinie o Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu. Znajdź szkołę Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu pod adresem 53.028274, 18.588802 geolokalizacja. Opinie o szkole niepubliczna specjalistyczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna dla osób z autyzmem i o cechach autyzmu, a także opinie o nauczycielach pracujących w Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu. Jak trafić Toruń miasto, kod pocztowy 87-100. Jak dojechać do Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Osób Z Autyzmem I O Cechach Autyzmu w Toruń.


Szkoła jak niepubliczna specjalistyczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna dla osób z autyzmem i o cechach autyzmu w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.