Czy przydatne?

Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.c.

Adres szkoły:

  • ul. ŒWiętojańska 12, 15-082 Białystok, (poczta: Białystok), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.127997, 23.173050
  • Fax: 0857322242
  • Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.c. to szkoła publiczna.

Szkoła NAUCZYCIELSKIE KOLEGIUM W BIAŁYMSTOKU REWALIDACJI, RESOCJALIZACJI I WYCHOWANIA FIZYCZNEGO INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ W BIAŁYMSTOKU S.C. przy ulicy ŒWiętojańska 12, PL 15-082 Białystok, poczta Białystok. Opinie o Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.c.. Znajdź szkołę Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.c. pod adresem 53.127997, 23.173050 geolokalizacja. Opinie o szkole nauczycielskie kolegium w białymstoku rewalidacji, resocjalizacji i wychowania fizycznego instytut edukacji społecznej w białymstoku s.c., a także opinie o nauczycielach pracujących w Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.C.. Jak trafić Białystok miasto, kod pocztowy 15-082. Jak dojechać do Nauczycielskie Kolegium W Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji I Wychowania Fizycznego Instytut Edukacji Społecznej W Białymstoku S.c. w Białystok.


Szkoła jak nauczycielskie kolegium w białymstoku rewalidacji, resocjalizacji i wychowania fizycznego instytut edukacji społecznej w białymstoku s.c. w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.