Czy przydatne?

Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji

Adres szkoły:

  • ul. Goworowska 27, 07-410 Ostrołęka, (poczta: Ostrołęka), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.077533, 21.573122
  • Fax: 0297604406
  • Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji to szkoła publiczna.

Szkoła NASZA SZKOŁA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI REALIZUJĄCA PROGRAM REHABILITACJI przy ulicy Goworowska 27, PL 07-410 Ostrołęka, poczta Ostrołęka. Opinie o Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji. Znajdź szkołę Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji pod adresem 53.077533, 21.573122 geolokalizacja. Opinie o szkole nasza szkoła niepubliczna szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi realizująca program rehabilitacji, a także opinie o nauczycielach pracujących w Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji. Jak trafić Ostrołęka miasto, kod pocztowy 07-410. Jak dojechać do Nasza Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji w Ostrołęka.


Szkoła jak nasza szkoła niepubliczna szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi realizująca program rehabilitacji w Polsce na Opinie szkoła N .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.