Czy przydatne?

Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie

Adres szkoły:

  • ul. Szkolna 2, 48-385 Otmuchów, (poczta: Otmuchów), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 50.464816, 17.171590
  • Fax: 0774315967
  • Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie to szkoła publiczna.

Szkoła LICEUM PROFILOWANE DLA DOROSŁYCH WOJEWÓDZKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OPOLU Z SIEDZIBŠ W OTMUCHOWIE przy ulicy Szkolna 2, PL 48-385 Otmuchów, poczta Otmuchów. Opinie o Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie. Znajdź szkołę Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie pod adresem 50.464816, 17.171590 geolokalizacja. Opinie o szkole liceum profilowane dla dorosłych wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w opolu z siedzibš w otmuchowie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie. Jak trafić Otmuchów miasto, kod pocztowy 48-385. Jak dojechać do Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Otmuchowie w Otmuchów.


Szkoła jak liceum profilowane dla dorosłych wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w opolu z siedzibš w otmuchowie w Polsce na Opinie szkoła L .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.