Czy przydatne?

Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie

Adres szkoły:

  • ul. Armii Krajowej 26, 48-300 Nysa, (poczta: Nysa), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 50.476935, 17.331648
  • Fax: 0774333402
  • Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie to szkoła publiczna.

Szkoła LICEUM PROFILOWANE DLA DOROSŁYCH WOJEWÓDZKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OPOLU Z SIEDZIBŠ W NYSIE przy ulicy Armii Krajowej 26, PL 48-300 Nysa, poczta Nysa. Opinie o Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie. Znajdź szkołę Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie pod adresem 50.476935, 17.331648 geolokalizacja. Opinie o szkole liceum profilowane dla dorosłych wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w opolu z siedzibš w nysie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie. Jak trafić Nysa miasto, kod pocztowy 48-300. Jak dojechać do Liceum Profilowane Dla Dorosłych Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Opolu Z Siedzibš W Nysie w Nysa.


Szkoła jak liceum profilowane dla dorosłych wojewódzkiego zakładu doskonalenia zawodowego w opolu z siedzibš w nysie w Polsce na Opinie szkoła L .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.