Czy przydatne?

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu

Adres szkoły:

  • ul. Rybacka 5, 12-200 Pisz, (poczta: Pisz), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 53.626546, 21.806585
  • Fax: 0874232745
  • Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu to szkoła publiczna.

Szkoła LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBŠ W PISZU przy ulicy Rybacka 5, PL 12-200 Pisz, poczta Pisz. Opinie o Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu. Znajdź szkołę Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu pod adresem 53.626546, 21.806585 geolokalizacja. Opinie o szkole liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z siedzibš w piszu, a także opinie o nauczycielach pracujących w Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu. Jak trafić Pisz miasto, kod pocztowy 12-200. Jak dojechać do Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Piszu w Pisz.


Szkoła jak liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z siedzibš w piszu w Polsce na Opinie szkoła L .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.