Czy przydatne?

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku

Adres szkoły:

  • ul. Kopernika 5, 11-500 Giżycko, (poczta: Giżycko), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 54.040035, 21.768229
  • Fax: 0874282216
  • Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku to szkoła publiczna.

Szkoła LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBŠ W GIŻYCKU przy ulicy Kopernika 5, PL 11-500 Giżycko, poczta Giżycko. Opinie o Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku. Znajdź szkołę Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku pod adresem 54.040035, 21.768229 geolokalizacja. Opinie o szkole liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z siedzibš w giżycku, a także opinie o nauczycielach pracujących w Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku. Jak trafić Giżycko miasto, kod pocztowy 11-500. Jak dojechać do Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z Siedzibš W Giżycku w Giżycko.


Szkoła jak liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z siedzibš w giżycku w Polsce na Opinie szkoła L .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.