Czy przydatne?

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/s W Węgorzewie

Adres szkoły:

  • ul. Teatralna 5, 11-600 Węgorzewo, (poczta: Węgorzewo), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 54.214252, 21.745313
  • Fax: 0874272023
  • Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/s W Węgorzewie to szkoła publiczna.

Szkoła LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z/S W WĘGORZEWIE przy ulicy Teatralna 5, PL 11-600 Węgorzewo, poczta Węgorzewo. Opinie o Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/s W Węgorzewie. Znajdź szkołę Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/s W Węgorzewie pod adresem 54.214252, 21.745313 geolokalizacja. Opinie o szkole liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z/s w węgorzewie, a także opinie o nauczycielach pracujących w Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/S W Węgorzewie. Jak trafić Węgorzewo miasto, kod pocztowy 11-600. Jak dojechać do Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego W Białymstoku Z/s W Węgorzewie w Węgorzewo.


Szkoła jak liceum ogólnokształcące dla dorosłych zakładu doskonalenia zawodowego w białymstoku z/s w węgorzewie w Polsce na Opinie szkoła L .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.