Czy przydatne?

Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Adres szkoły:

  • ul. KoŒCiuszki 1, 26-600 Radom, (poczta: Radom), Polska
  • Współrzędne geograficzne: 51.391729, 21.148570
  • Fax: 0483638861
  • Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej to szkoła publiczna.

Szkoła EUROPEJSKIE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH NA PODBUDOWIE ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ przy ulicy KoŒCiuszki 1, PL 26-600 Radom, poczta Radom. Opinie o Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Znajdź szkołę Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod adresem 51.391729, 21.148570 geolokalizacja. Opinie o szkole europejskie uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Jak trafić Radom miasto, kod pocztowy 26-600. Jak dojechać do Europejskie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Radom.


Szkoła jak europejskie uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej w Polsce na Opinie szkoła E .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.