Czy przydatne?

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Adres szkoły:

  • ul. Browarna 1, 82-300 Elblšg, (poczta: Elblšg), Polska
  • Strona internetowa www:
  • Współrzędne geograficzne: 54.174317, 19.394972
  • Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej to szkoła publiczna.

Szkoła PRYWATNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH NA PODBUDOWIE ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ przy ulicy Browarna 1, PL 82-300 Elblšg, poczta Elblšg. Opinie o Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Znajdź szkołę Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod adresem 54.174317, 19.394972 geolokalizacja. Opinie o szkole prywatne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej, a także opinie o nauczycielach pracujących w Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Jak trafić Elblšg miasto, kod pocztowy 82-300. Jak dojechać do Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Elblšg.


Szkoła jak prywatne uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej w Polsce na Opinie szkoła E .

Dodaj opinię o szkole, zapytaj innych:
Opinie 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.