Czy przydatne?

Herb miasta Wiertualnego Biura

Polska, miasto Wirtualne Biuro:

Przedsiębiorca przy otwieraniu firmy musi stawić czoła wielu wyzwaniom. Często działalność nie zarabia od początku, a pojawiają się ogromne koszty takie jak ZUS, wynajęcie biura, koszty maszyn, materiałów, itd.

Biuro wirtualne Niemczańska Wrocław to miejsce w dzielnicy Krzyki, gdzie ułatwiamy założenie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółki, fundacji. W naszym wirtualnym biurze otrzymują Państwo prestiżowy adres we Wrocławiu i własne dane kontaktowe, które można umieścić w Internecie, na firmowej wizytówce. Będziemy odbierać Państwa pocztę, skanować ją i przesyłać ją na wskazany adres emailowy.

W ofercie najem adresu fizycznego dla firmy otrzymują państwo:

  • Adres do rejestracji firmy,
  • Adres korespondencyjny dla firmy,
  • Możliwość umieszczania tabliczki adresowej firmy na kasetonie reklamowym przed budynkiem,
  • Odbiór korespondencji, skanowanie korespondencji i wysyłanie skanu na podany adres email,
  • Przechowywanie korespondencji przychodzącej w czasie trwania umowy,

Jesteśmy właścicielami całego budynku biurowego, więc z nami jesteście pewni, że za kilka miesięcy nie zmienimy adresu. Nikt nie wypowie nam umowy budynku, a Wasze firmy nie narazi to na zmianę operatora wirtualnego biura, nowego adresu i kosztów z tym związanych. Zyskujecie bezpieczeństwo na lata, bo jesteście najemcą od właściciela, a nie pod- pod- podnajemcą, jak w większości innych wirtualnych biur we Wrocławiu.

Aby zrozumieć dokładnie jak działa wirtualne biuro Wrocław to należy myśleć, że usługa stanowi sposób na „outsourcing” adresu siedziby firmy oraz obsługi korespondencji Twojej firmy. To świetne rozwiązanie jeśli nie chcesz, by w ogólnodostępnych rejestrach firm w Internecie widniał Twój domowy adres. Taka ochrona prywatności adresu zamieszkania szczególnie przydatna jest freelancerom. Nie ważne czy jesteś copywriterem, marketingowcem, programistą, headhunterem czy prawnikiem – jeśli nie potrzebujesz fizycznej siedziby biura na stałe, to wirtualne biuro może spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

O usłudze wirtualnego biura warto pomyśleć również wtedy, gdy np. rozkręcasz startup lub chcesz otworzyć oddział firmy w innym mieście, ale z kontrahentami raczej będziesz spotykać się sporadycznie albo rzadko. Wtedy sprawy prowadzenia biura możesz powierzyć obsłudze wirtualnego biura.

miasto Wirtualne Biuro
miasto Wirtualne Biuro

Województwo: dolnośląskie, Herby dolnośląskie

  • Dodano:
  • Autor:

Miasto WIRTUALNE BIURO zwiedzanie. Czy warto do Wiertualnego Biura podróż. Wyjazd służbowy do Wiertualnego Biura. Zwiedzaj Wirtualne Biuro geocache pobierz. Trasa do wirtualne biuro informacje.